CS League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Liga
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
CriminaL




Posts : 15
Join date : 2009-08-16

VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! Empty
PostSubject: VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE!   VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! EmptySun Aug 16, 2009 12:22 pm

posto niste stavili nikakvu diskusionu sobu da pitam neshto meni se CS malo sjebao.....pa ja nemogu da slikam ss sam nzm zasto :S pa u smoke rundi necu moci slikati ss pa sam teo da pitam da stavljam ssove sa poluvreme i kraja posto se oni automatski slikaju tako da nemoram ja? ODGOVORITE! ja cu pokusati da to porawim ako ne poprawim moracyu preko owe metode da uzimam ssove!
Back to top Go down
Admin
Admin



Posts : 18
Join date : 2009-08-15

VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! Empty
PostSubject: Re: VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE!   VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! EmptySun Aug 16, 2009 12:48 pm

CriminaL wrote:
posto niste stavili nikakvu diskusionu sobu da pitam neshto meni se CS malo sjebao.....pa ja nemogu da slikam ss sam nzm zasto :S pa u smoke rundi necu moci slikati ss pa sam teo da pitam da stavljam ssove sa poluvreme i kraja posto se oni automatski slikaju tako da nemoram ja? ODGOVORITE! ja cu pokusati da to porawim ako ne poprawim moracyu preko owe metode da uzimam ssove!

IDi samo u opcije i nadjes screan shot tako nesh i f5 to oznaci znaci odes kao nor da stimas kontrole nasta da skaces i sve i samo naadji screanshoot
Back to top Go down
https://onlinecsleague.forumotion.com
CriminaL




Posts : 15
Join date : 2009-08-16

VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! Empty
PostSubject: Re: VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE!   VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! EmptySun Aug 16, 2009 3:07 pm

ok ja cu da pokusam da namestim ako ne uspem jbg sta e tu e
Back to top Go down
< koh >




Posts : 6
Join date : 2009-08-16

VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! Empty
PostSubject: Re: VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE!   VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! EmptySun Aug 16, 2009 3:12 pm

skini frpas i slikaj !
Back to top Go down
Sponsored content





VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! Empty
PostSubject: Re: VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE!   VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE! Empty

Back to top Go down
 
VAZO PITANJE ZA ORGANIZATORE!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CS League :: Online cs League :: Satnica Meceva-
Jump to: